Rohkemraha.com õpetab inimesi olema säästlikud!

Kiirlaenufirma Ferratum on pannud üles veebi, mis pakub igapäevaseid nõuandeid raha mõistlikumaks kasutamiseks eri valdkondades. Pidevalt täienev Rohkemraha.com annab üle 20 nõuande eesti ja vene keeles ning õpetab inimestele kokkuhoidlikkust kodus, tööl, puhkusel, end harides-koolitades ja meelt lahutades. Veebist saab näiteks teada, kuidas kodus elektrit kokku hoida, kuidas tööl palka juurde küsida, mil moel tasuta pidutseda, kuidas saada lennupileteid odavamalt.

Toomas Tepomes, Ferratumi turunduskoordinaator: „Tahame inimesi abistada rohkemal moel, kui vaid neile raha pakkuda. Nõuanded raha mõistlikust kasutamisest eri valdkondades aitavad toime tulla igapäevaste olmemaksetega. Edaspidi saavad inimesed ise nõuandeid lisada.“

Ferratumi eesmärk on luua eesti- ja venekeelne interaktiivne säästmist propageeriv nõuandekeskkond.

Rohkemraha.com nõuanne: Võta lõunasöök kodust kaasa

Võta söök kodust kaasa

Iga tööpäev väljas 50 krooni eest lõunat süües kulutad 250 krooni nädalas ning ligi 12000 krooni aastas. Alternatiiv sellele on võtta lõuna kodust kaasa. Üha rohkemates töökohtades on võimaldatud inimestel hoida söök külmas ning seda ka üles soojendada. Tavaliselt on võimalik õhtusööki natukene rohkem valmistada ning sellest osa järgmise päeva lõuna tarbeks kõrvale panna. Kartulit hakklihakastmega, pastat või mõnda vormirooga on lihtne karpi mahutada ning hiljem töökohas mikrolaineahjus soojaks teha. Samuti on võimalik ka eelneval õhtul kerge salat kaasa valmistada, mis on lisaks kokkuhoiule ka tervislik. Ideede saamiseks pakub rohkemraha.com erinevaid argipäeva toitude retsepte.

Väljas söömist eelistavatel inimestel on soovitav otsida töökoha naabrusest odavamaid söögikohti. Kui oled juba pikka aega ühes kindlas kohas söömas käinud, siis uuri ehk on mõned uued odavamad kohad avatud või ümbritsevates kohvikutes hindu alandatud. Samuti ära unusta vaadata päevaprae asemel päevasupi pakkumisi.

Väljaskäimisest soodsam on poest valmistoidu ostmine. Suuremad toidupoed võivad soojaleti toitudega üllatada. Proovi järgi, ehk saad isegi parema kõhutäie, kui väljas einestades. Igapäevane väike kokkuhoid annab sulle võimaluse kuu lõikes juba märkimisväärselt rohkem raha teistesse ressurssidesse suunata. Seega võta lõuna kodust kaasa ning võid säästa iga päev ligi 50 krooni.

Juhul, kui soovid rohkem informatsiooni lõunaöögi tähtsusest või tahaksid ideid tervislikest kaasavõetavatest toitudest, siis loe rohkemraha.com artiklit “Tööpäeva poolitab korralik lõunasöök“.

Veel nõuandeid: www.rohkemraha.com

„Head kliendid on need, kes ei vaja kiirlaenu igapäevaseks ära elamiseks vaid hädavajalike ostude finantseerimiseks. Ferratumi püsiklientuur on inimesed, kellel on plaanis mõni suurem ost või juhtub, et mõni kodumasin läheb rivist välja ja vajab välja vahetamist, või ka on tulemas mõni üritus, mille puhul on vaja kink teha,“ kirjeldab Tepomes oma kliente ja lisab: „Heal kliendil ei ole finantsraskusi, tal on stabiilne sissetulek. Kõikides riikides, kus tegutseme, on sihtgrupp sarnane.“

Ferratum ei soovi Toomas Tepomehe sõnul pikkade laenudega pankade pärusmaale tungida, laenutähtajad on 15-30 päeva ja summad 500-4000 krooni. Uue kliendi kiirlaenu saamise otsus tehakse Eesti seadustega nõutud identifitseerimistoimingute tõttu umbes tunniga, püsiklient saab aga laenu 10 minutiga. Tepomehe sõnul on Ferratumil Euroopas 500 000 klienti ja neid lisandub igakuiselt 15 000. Ainukese kiirlaenuettevõttena Eestis pakub Ferratum võimalust võtta esimene laen SMSi teel.

Rohkemraha.com on loodud koos veebiturundusfirmaga Altex Marketing.

Ferratum
Soome kapitalil põhinev Ferratum Estonia OÜ alustas 2006.a. augustis esimesena Eestis SMS laenude väljastamist. Ettevõtte peamine tegevusala on tagatiseta kiirlaenude väljastamine SMS sõnumi ja interneti vahendusel. Firma pakub paindlikku ja kiiret väikelaenuteenust minimaalse asjaajamise ja ajakuluga. Grupi visioon on olla suurim ja usaldusväärseim SMS kiirlaenude väljastaja Euroopas. Ferratum Group tegutseb 13 riigis ja annab tööd 100 inimesele.

Lisainfo: Toomas Tepomes, Ferratum Groupi turunduskoordinaator
tel 6652428, toomas.tepomes@ferratum.com
www.ferratum.com

NB! Tegemist on reklaampostitusega.Artikkel avaldatud 4. August 2010 kell 8:10.

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.