Kiirlaenupakkujate kommentaarid alustatud juurdluse kohta

Tänase loo jätkuks avaldame kiirlaenupakkujate kommentaarid, kes nõustusid antud teemat Äripäevale kommenteerima.

Sergei Astafjev, Placet Groupi üks omanikest (SMS Money, SMS Raha).

“See on täiesti rumal samm, mille eest nad pärast ka kohtus maksavad. Ja lisaks hakkavad pärast neile probleeme tooma võlgnikud. Meie firma ei soovi, et narkomaanid, petturid ja kriminaalinimesed hakkaksid jälle raha saama. See on suur probleem. Minu arvates peab isiku tuvastamine reaalselt toimuma, mitte formaalselt.”

Helen Veski, Monetti juhatuse liige

“Meie anname laene vaid silmast silma kohtumise teel tuvastatud klientidele. Kui seadus võimaldab tulevikus ka ilma silmast silma kohtumata laene välja anda, siis me kaalume seda.”

Aaro Sosaar, SMS Laen juht ja üks omanikest

“Konkurendi tegevusi ma kommenteerida ei soovi. Meie sellist “süsteemi” kasutusele võtta ei plaani. “Tunne oma klienti” – nõuet rakendame ka teistes riikides, kuhu laieneme.”

Teised Raha24 konkurendid jäid diplomaatiliseks ega soovinud anda Raha24 tegevusele hinnangud.Artikkel avaldatud 27. August 2010 kell 11:00.

Postitusele viitavad: 1

  1. KUUM: Intervjuu Raha24 juht Ott Kriguliga, 27 Aug 2010 kell 11:17

    […] Tänane uudis Raha24 ja Tuvastaja OÜ kohta algatatud juurdluse kohta on saanud meedia palju tähelepanu. Avaldasime Kiirlaen.info blogis antud teema kohta ka laenupakkujate poolsed kommentaarid. […]

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.