Kiirlaen.info jaanuarikuu päringustatistika kättesaadav

Alates eilsest on meie veebist kättesaadav Kiirlaen.info 2009 aasta esimene päringustatistika raport.

Milliseid muudatusi eelneva perioodiga võib välja tuua?

Kõige olulisemaks muutuseks on see, et perioodide osas on esimest korda kõige enam tuntud huvi 28-30 päevaste laenude kohta. Varasemalt kuulus esimene positsioon 14-15 päevastele laenudele, mis jaanuaris nihkus teisele kohale.

Summade lõikes olulisi muutusi ei ole toimunud, aga taas on hakatud rohkem huvi tundma kuni 999 krooniste laenude vastu, mille positsioon on tõusnud.

Ühtlasi anname teada, et jaanuari lõpust alates pakub Kiirlaen.info infot kuni 10 000 EEK suuruste ja kuni üheks aastaks pakutavate laenude kohta. Meeldetuletuseks, et seniajani on need suurusjärgud olnud kuni 7000 EEK ja kuni 6 kuud. Sellest tulenevalt on meie andmebaaside maht samuti kasvanud, sisaldades nüüdsest rohkem kui 700 laenupakkumist.

Seega on juba järgmisel kuul oodata märksa põnevamat päringustatistika raportit!Artikkel avaldatud 2. February 2009 kell 9:00.

Trackbacks & Pingbacks 2

  1. Kiirlaen.info blog - Kiirlaenude ja smslaenude veebruarikuu otsingustatistika, 04 Mar 2009 kell 08:47

    […] me eelmise raporti avaldamisel teatasime, on 2009 aasta veebruarikuu Kiirlaen.info päringustatistika raport varasematest pisut […]

  2. Kiirlaen.info blog - Milliseid SMS-kiirlaenusid otsiti märtsis?, 03 Apr 2009 kell 08:22

    […] päevaste laenude vastu, 14-15 päevased laenud jäid teisele kohale. Meenutuseks, et esimest korda oli sarnane seis jaanuaris, nüüd siis juba teist korda. Näis, kas see trend jääb püsima. Teiste perioodide lõikes […]

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.