Kas kodulaene kustutatakse juba SMS-laenude ja kiirlaenudega?

Lauri Vitsut räägib, et eluasemelaene makstakse tagasi SMS laenude ja kiirlaenude abil. Raske uskuda. Kohe ausalt on raske uskuda. Ma pakun, et selliseid inimesi/perekondi, kes maksaks oma eluasemelaenu tagasi kiirlaenu abil on võib-olla mõni üksik. Ma vähemalt loodan, et iga inimene, kes on laenu võtnud on tuttav mõistega laenupuhkus. Kogemus on näidanud, et pankade eesmärk ei ole mitte iga hinna eest laenuraha kätte saada. Pigem tulevad nad vastu ning leiavad koos kliendiga lahenduse, mis kindlustab pangale laenusummade laekumise viisil, mis ei nõua kinnisvarafirmaks hakkamist. kodulaene kustutatakse juba SMS-laenudega.

Legendaarse võlgade sissenõudja Lauri Vitsuti sõnul on laenuvõtjate olukord muutunud nii hulluks, et meeleheites inimesed püüavad eluasemelaene juba SMS-laenudega kustutada.

„Ma arvan, et Eesti majandusel ei ole enam midagi pistmist pehme maandumisega. Piltlikult öeldes on see majandus, pea ees, allakukkunud teise korruse narilt ja nüüd jääb ainult üle oodata, kui suur vereloik pea juurde tekib. See kõik algas umbes kuu aega tagasi,” rääkis Vitsut aripaev.ee andmetel.

Võlgnikud seisavad fakti ees, et kogu nende vara on juba koormatud ja pangad enam raha juurde ei anna. Vitsuti sõnul ei ole mingi saladus, et eluaseme laenu tagasimakseid kaetakse SMS-laenude ja kiirlaenudega, mille aastane intress on üle mõistuse kõrge. „Sellega mässitakse ennast veelgi suurematesse kohustustesse ja kuna langeb ka tagatiste väärtus, ei ole lõppkokkuvõttes enam midagi võtta, ” nentis võlgade sissenõudja.

Kirjutatud: 16. november, 2007
URL: http://www.sms-laen.com/2007/11/16/kas-kodulaene-kustutatakse-juba-sms-laenude-ja-kiirlaenudega/
Loe lisa: SMS Laen MaailmArtikkel avaldatud 30. December 2010 kell 23:53.

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.